PODLEWANIE24.PL  - systemy nawadniające

mgr inż. Jakub Majewicz                tel. 692 093 438             e-mail:  kontakt@podlewanie24.pl

KLAUZULA INFORMACYJNA RODO

Administratorem Twoich danych osobowych jest PODLEWANIE24.PL Jakub Majewicz z siedzibą w Skalbmierzu przy ul. T. Kościuszki 3.

 

Poniżej znajdziesz wszelkie możliwe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, w związku z realizacją naszych usług.

 

1. Przedstawicielem Administratora jest Jakub Majewicz, adres e-mail: kontakt@podlewanie24.pl

2. Dane osobowe przetwarzane są w celach marketingowych a także w celu nawiązaniu kontaktów telefonicznych,  mailowych oraz korespondencyjnych.

3. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 10 lat.

4. Podanie danych jest dobrowolne, usługobiorca nie ponosi konsekwencji za niepodanie danych.

5. Jako administrator Twoich danych, zapewniamy Ci prawo dostępu do Twoich danych, możesz je również sprostować, żądać ich usunięcia, oraz ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także skorzystać z uprawnienia do złożenia wobec administratora sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawa do przenoszenia danych do innego administratora danych. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody, przysługuje Ci prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody, przed jej cofnięciem. Informujemy także, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.